ERREKTORE BATZORDEA

Presidentea:Josu Telleria
Presidente ordea:Asier Egaña
Idazkaria: Eider Jimenez

Batzorde kideak: Larraitz Cisneros, Oihana Arruti, Uxue Artetxe, Esther Briongos, Jon Folla, Rita Naveira

Lantzen diren gaiak: Ekonomikoak, ogasunezkoak, laboralak,…

    GESTIO-BATZORDEA

    Presidentea: Juan Zulueta
    Idazkaria: Larraitz Cisneros

    Zuzendaritza: Olaia Kortazar, Argia Gardeazabal, Urdax Bilbao, Zuriñe Zorrozua

    Irakasleak: ?

    Bazkideak: Oihana Arruti, Asier Egaña, Paco Ripoll, Uxue Artetxe

    Zerbitzuak: ?
    Ikasleak: ?

    Lantzen diren gaiak: Akademikoak, pedagogikoak, funtzionamendua,…

    ZUZENDARITZA TALDEA

    Gerentzi-Zuzendaritza: Zuriñe Zorrozua
    Zuzendari Pedagogikoa: Juan Zulueta
    Pedag. Arduraduna (DBH-BATXI): Urdax Bilbao
    Pedag. Arduraduna (LH): Argia Gardeazabal
    Pedag. Arduraduna (HH) : Olaia Kortazar

    tooltip text
    \

    Pedag. Arduraduna (LH)
    Argi Gardeazabal
    zuzendaritzalh@urretxindorra.eus

    \

    Pedag. Arduraduna (DBH-BATXI)
    Urdax Bilbao
    zuzendaritzadbh@urretxindorra.eus

    \

    Zuzendari Pedagogikoa
    Juan Zulueta
    juan@urretxindorra.eus

    \

    Gerentzi-Zuzendaritza
    Zuriñe Zorrozua
    z.zorrozua@urretxindorra.eus

    \

    Pedag. Arduraduna (HH)
    Olaia Kortazar
    zuzendaritzahh@urretxindorra.eus

    ZUZENDARITZA
    Z. PEDAGOGIKOA
    Z.GERENTEA

    ZERBITZUAK

    tooltip text
    \

    KONSERJERITZA LH
    Agus Pascual
    agus@urretxindorra.eus

    \

    ADMINISTRAZIO ARDURADUNA
    Libe Etxeita
    libe@urretxindorra.eus

    \

    ADMINISTRARIA
    Ainhoa Martelo
    ainhoa@urretxindorra.eus

    \

    ADMINISTRARIA
    Goiatz Ateaga
    g.ateaga@urretxindorra.eus

    \

    KONSERJERITZA
    Urtzi Gainza
    u.gainza@urretxindorra.eus

    \

    KONSERJERITZA
    Kepa Guinea
    kepa@urretxindorra.eus

    \

    EKINTZA OSAGARRIAK
    Iker Uribarren
    i.uribarren@urretxindorra.eus

    \

    IKT ARDURADUNA
    Egoitz Baraja
    egoitz@urretxindorra.eus

    KONSERJERITZA

    LH ERAIKUNTZA

    Agus Pascual

    agus@urretxindorra.eus

    HH / DBH / BATXI ERAIKUNTZA

    Urtzi Gainza

    u.gainza@urretxindorra.eus

    Kepa Guine

    kepa@urretxindorra.eus

    ADMINISTRAZIOA

    ARDURADUNA

    Libe Etxeita

    libe@urretxindorra.eus

    ADMINISTRARIA

    Goiatz Ateaga

    g.ateaga@urretxindorra.eus

    Ainhoa Martelo

    a.martelo@urretxindorra.eus

    EO / IKT

    EKINTZA OSAGARRIKA

    Iker Uribarren

    i.uribarren@urretxindorra.eus

    IKT ARDURADUNA

    Egoitz Baraja

    egoitz@urretxindorra.eus

    SUKALDEA ETA JANTOKIA

    tooltip text
    \

    SUKALDARIA
    Elena Cebada
    e.cebada@urretxindorra.eus

    \

    ARDURADUNA
    Igor Insunza
    igor@urretxindorra.eus

    \

    SUKALDARIA
    Irantzu Alzibar
    irantzua@urretxindorra.eus

    \

    SUKALDARIA
    Arantza Prieto
    a.prieto@urretxindorra.eus

    SUKALDEA ETA JANTOKIA

    ARDURADUNA

    Igor Insunza

    igor@urretxindorra.eus

    SUKALDARIAK

    Irantzu Alzibar

    irantzua@urretxindorra.eus

    Arantza Prieto

    a.prieto@urretxindorra.eus

    Elena Cebada

    e.cebada@urretxindorra.eus

    Laguntzaileak : 10 begirale 

    HAUR HEZKUNTZA

    tooltip text
    \

    Jon Gurutz Etxeandia
    jongurutz@urretxindorra.eus

    \

    Eider Palmou

    \

    Itxasne Iruretagoiena

    \

    Estibaliz Burdain

    \

    Olaia Kortazar

    \

    Oihane Ruiz

    \

    Julene Martinez

    \

    Estibaliz Burdain

    \

    Estibaliz Burdain

    \
    \
    \

    Jon Joseba Sarasua

    \

    Galder Govillar

    \
    \

    Begotxu Arrizabalaga

    begotxu@urretxindorra.eus

    \

    Beronike Martinez

    \

    Oier Arrizabalaga

    \
    \

    Iratxe Carrillo

    iratxe@urretxindorra.eus

    HH 5
    I. Espezifikoak

    JON JOSEBA SARASUA (ingelesa HH3) j.sarasua@urretxindorra.eus

    JON GURUTZ ETXEANDIA (inglesa HH4-5) jongurutz@urretxindorra.eus

    LEHEN HEZKUNTZA

    tooltip text
    \

    INGELESA
    Josu Aranbarri
    Josua@@urretxindorra.eus

    \

    LH 1B
    Garikoitz Gainza
    garikoitz@@urretxindorra.eus

    \

    LH 5B
    Sergio Prieto
    s.prieto@@urretxindorra.eus

    \

    LH 2C
    Asier Jaio
    a.jaio@@urretxindorra.eus

    \

    ZUZENDARITZA LH
    Argia Gardeazabal
    zuzendaritzalh@@urretxindorra.eus

    \

    LH 5A
    Itxaso Gutierrez
    itxaso@urretxindorra.eus

    \

    LH 6A
    Jon Palacios
    j.palacios@urretxindorra.eus

    \

    LH 1C
    Eneko Santamaria
    e.santamaria@urretxindorra.eus

    \

    INGELESA
    Jone Pinedo
    jone@urretxindorra.eus

    \

    LH 1A
    Ainhoa Legorburu
    a.legorburu@urretxindorra.eus

    \

    LH 3B
    Olatz Agirremota
    o.agirremota@urretxindorra.eus

    \

    LH 3C
    Unai Ereño
    u.ereno@urretxindorra.eus

    \

    LH 2B
    Ane Gimenez
    a.gimenez@urretxindorra.eus

    \

    LH 4B
    Larraitz Aldazabal
    l.aldazabal@urretxindorra.eus

    \

    GORPUTZ HEZKUNTZA
    Mario Iturmendi
    mario@urretxindorra.eus

    \

    LH 6B
    Gorka Plaza
    g.plaza@urretxindorra.eus

    \

    LH 4A
    Ostaizka Pinedo
    ostaizka@urretxindorra.eus

    \

    LH 3A
    Amaia Rekakoetxea
    amaia@urretxindorra.eus

    \

    LH 5C
    Ainara Urrutia
    a.urrutia@urretxindorra.eus

    \

    LH 2A
    Jon Ander Gorostiaga
    jonander@urretxindorra.eus

    \

    LH 4A
    Nagore Cruz
    n.cruz@urretxindorra.eus

    \

    LH 6C
    Lydia Terron
    l.terron@urretxindorra.eus

    LH 1
    LH 4
    LH 2

    A

    JON ANDER GOROSTIAGA jonander@urretxindorra.eus

    B

    ANE GIMENEZ a.gimenez@urretxindorra.eus

    C

    ASIER JAIO           a.jaio@urretxindorra.eus

    LH 5
    I. ESPEZIFIKOAK

    JOSU ARANBARRI (ingelesa) josua@urretxindorra.eus

    JONE PINEDO (ingelesa) jone@urretxindorra.eus

    SERGIO PRIETO (ingelesa) s.prieto@urretxindorra.eus

    JON PALACIOS (Gorputz Hezkuntza) j.palacios@urretxindorra.eus

    MARIO ITURMENDI (Gorputz Hezkuntza) mario@urretxindorra.eus

    PELLO LEKERIKA p.lekerika@urretxindorra.eus

    LH 3

    A

    AMAIA REKAKOETXEA amaia@urretxindorra.eus

    B

    OLATZ AGUIRREMOTA o.aguirremota@urretxindorra.eus

    C

    UNAI EREÑO    u.ereno@urretxindorra.eus

    DBH eta BATXI

    tooltip text
    \

    DBH 2B TUTOREA
    Aitor Goiri
    a.goiri@urretxindorra.eus

    \

    DBH 1B TUTOREA
    Itxaso Duque
    i.duque@urretxindorra.eus

    \

    DBH 2B TUTOREA
    Josune Kortazar
    josune@urretxindorra.eus

    \

    BATXI 1A TUTOREA
    Nere Rabanal
    nere@urretxindorra.eus

    \

    IRAKASLEA
    Naia Ostaikoetxea
    n.ostaikoetxea@urretxindorra.eus

    \

    DBH 3B TUTOREA
    Matxalen Berazategi
    m.berazategi@urretxindorra.eus

    \

    DBH 4A TUTOREA
    Adele Martin
    a.martin@urretxindorra.eus

    \

    IRAKASLEA
    Arantza Kamiruaga
    arantza@urretxindorra.eus

    \

    IRAKASLEA
    Jabi Zabala
    jabi@urretxindorra.eus

    \

    DBH 4B TUTOREA
    Oier Coria
    o.coria@urretxindorra.eus

    \

    IRAKASLEA
    Bego Uribarri
    b.uribarri@urretxindorra.eus

    \

    IRAKASLEA
    Eriz Landia
    e.landia@urretxindorra.eus

    \

    IRAKASLEA
    Itziar Madina
    itziar@urretxindorra.eus

    \

    DBH 3A TUTOREA
    Estibaliz Simeon
    e.simeon@urretxindorra.eus

    \

    BATXI 2B TUTOREA
    Antton Irusta
    antton@urretxindorra.eus

    \

    IRAKASLEA
    Edorta Gonzalez
    edorta@urretxindorra.eus

    \

    DBH 1A/B TUTOREA
    Pello Lekerika
    p.lekerika@urretxindorra.eus

    \

    IRAKASLEA
    Mikel Errazkin
    m.errazkin@urretxindorra.eus

    \

    DBH 2A TUTOREA
    Nahia Ibarzabal
    n.ibarzabal@urretxindorra.eus

    \

    DBH 1A TUTOREA
    Gorka Ruiz
    g.ruiz@urretxindorra.eus

    \

    ZUZENDARITZA
    Urdax Bilbao
    zuzendaritzadbh@urretxindorra.eus

    ORIENTAZIO DEPARTAMENTUA

    tooltip text
    \
    \

    Hezitzaile Laguntzaile

    l.martinez@urretxindorra.eus

    \

    HEZITZAILEAK
    Maitane Serna
    m.serna@urretxindorra.eus

    \

    ORIENTATZAILEA
    Joana Gainza
    j.gainza@urretxindorra.eus

    \

    HEZITZAILEA
    Mikel Ibañez
    m.ibanez@urretxindorra.eus

    \

    LAGUNTZA GELAKO IRAKASLEA
    Asier Eraña
    a.erana@urretxindorra.eus

    \
    \

    LAGUNTZA GELAKO IRAKASLEA
    Imanol Ceballos
    i.ceballos@urretxindorra.eus

    \

    LAGUNTZA GELAKO IRAKASLEA
    Maitane Martinez
    m.martinez@urretxindorra.eus

    \

    LAGUNTZA GELAKO IRAKASLEA
    Bego Zulueta
    b.zulueta@urretxindorra.eus

    \

    HEZITZAILEA
    Ziortze Galdos
    z.galdos@urretxindorra.eus

    \

    LAGUNTZA GELAKO IRAKASLEA
    Itsaso Marín
    i.marin@urretxindorra.eus

    \

    HEZITZAILEA
    Irati Agirre
    i.agirre@urretxindorra.eus

    ORIENTATZAILE
    HEZITZAILEAK

    NAIARA REDONDO naiara@urretxindorra.eus

    MAITE SERNA m.serna@urretxindorra.eus

    ZIORTZE GALDOS z.galdos@urretxindorra.eus

    LAIA MARTINEZ l.martinez@urretxindorra.eus

    MIKEL IBAÑEZ m.ibañez@urretxindorra.eus

    IRATI AGIRRE i.agirre@urretxindorra.eus

    LEIRE MEABE l.meabe@urretxindorra.eus

    YouTube
    Instagram
    Urretxindorra Ikastola