ORIENTAZIOA

Ikastolako ikasleen aniztasunari erantzuteko ardura hartzen duen taldea da hau.

Orientazio talde honek, ikasleen aniztasunaren trataeraren printzipioak bereak eginez, irakasleak heterogenotasun horri ahalik eta erantzun egokiena eman diezaion, hainbat baliabide eskaintzen dizkio.

Orientazio Departamentua orientatzaileak eta etapa bakoitzaren aholkulariek osatzen dute. Orientazio Departamentuaren funtzionamendua ondokoetan oinarritzen da: talde-lanean (tutore, irakasle eta gurasoekin), komunikazio zuzenean eta ikasleen erabateko inklusioan.

Orientazio Departamentuak Ikastolako aniztasunaren trataera kudeatzen du honako lan hauek eginez:

  • Aholkularitza psikopedagogikoa.
  • Ikasketa zailtasunen detekzioa, balorazioa eta jarraipena.
  • Orientazio pertsonal eta akademiko-profesionala.
  • Elkarbizitzako arazoak kudeatu eta bideratu.
  • Guraso eskola antolatu.
  • Guraso eta tutoreen komunikazioa erraztu.

ORIENTAZIO DEPARTAMENTUA

tooltip text
\
\

Hezitzaile Laguntzaile

l.martinez@urretxindorra.eus

\

HEZITZAILEAK
Maitane Serna
m.serna@urretxindorra.eus

\

ORIENTATZAILEA
Joana Gainza
j.gainza@urretxindorra.eus

\

HEZITZAILEA
Mikel Ibañez
m.ibanez@urretxindorra.eus

\

LAGUNTZA GELAKO IRAKASLEA
Asier Eraña
a.erana@urretxindorra.eus

\
\

LAGUNTZA GELAKO IRAKASLEA
Imanol Ceballos
i.ceballos@urretxindorra.eus

\

LAGUNTZA GELAKO IRAKASLEA
Maitane Martinez
m.martinez@urretxindorra.eus

\

LAGUNTZA GELAKO IRAKASLEA
Bego Zulueta
b.zulueta@urretxindorra.eus

\

HEZITZAILEA
Ziortze Galdos
z.galdos@urretxindorra.eus

\

LAGUNTZA GELAKO IRAKASLEA
Itsaso Marín
i.marin@urretxindorra.eus

\

HEZITZAILEA
Irati Agirre
i.agirre@urretxindorra.eus

HEZITZAILEAK

NAIARA REDONDO naiara@urretxindorra.eus

MAITE SERNA m.serna@urretxindorra.eus

ZIORTZE GALDOS z.galdos@urretxindorra.eus

LAIA MARTINEZ l.martinez@urretxindorra.eus

MIKEL IBAÑEZ m.ibañez@urretxindorra.eus

IRATI AGIRRE i.agirre@urretxindorra.eus

LEIRE MEABE l.meabe@urretxindorra.eus

ORIENTATZAILE

Jar zaitez gurekin harremanetan zalantzaren bat izanez gero, bete formularioa:

9 + 15 =

YouTube
Instagram
Urretxindorra Ikastola